Bord rokoko

Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko
Bord rokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

BORD, 1700-talets andra hälft, rokoko, vitmålat, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 75, 105x70 cm

Senare bemålat, slitage

730087

2020-01-29