Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
BORD, 1700-talets andra hälft, rokoko, vitmålat, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 75, 105x70 cm
Senare bemålat, slitage
730087
2020-01-29