Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, vitmålad, 5 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 81, 93x51 cm

Kuntoraportti

Senare bemålad, slitage, list med smärre skada, nyckel fast i låset

730091

Päivämäärä:

2020-01-29