Byrå nyrenässans
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, vitmålad, 5 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 81, 93x51 cm
Kuntoraportti
Senare bemålad, slitage, list med smärre skada, nyckel fast i låset
730091
Päivämäärä:
2020-01-29