Bodafors, bord Swedish Modern

Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern
Bodafors, bord Swedish Modern

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BODAFORS, bord, Swedish Modern, 1940-tal, stomme av björk, oval glasskiva med blästrad dekor, tidningshylla av rotting, höjd 58, 91 x 57

smärre slitage

730096

2020-02-01