Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
AUGUST MALMSTRÖM (1829-1901): Flicka med barn och katt, signerad, olja på duk, ca 42x31 cm
Zustandsbeschreibung
730107
2020-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner