August Malmström oljemålning

August Malmström oljemålning
August Malmström oljemålning
August Malmström oljemålning
August Malmström oljemålning
August Malmström oljemålning
August Malmström oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

AUGUST MALMSTRÖM (1829-1901): Flicka med barn och katt, signerad, olja på duk, ca 42x31 cm

Zustandsbeschreibung

730107

2020-01-30