Maria Manuela färgserigrafi

Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi
Maria Manuela färgserigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): 4 st, färgserigrafi, monogramsignerad M.V och numrerad 25/125, bildyta ca 40x40 cm

Nåckot vågiga

730114

2020-01-29