Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): 4 st, färgserigrafi, monogramsignerad M.V och numrerad 25/125, bildyta ca 40x40 cm
Nåckot vågiga
730114
2020-01-29