Pentti Lumikangas etsningar
2020-02-03
730139
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PENTTI LUMIKANGAS (1926-2005): "Architectura", 13 st, etsningar, oramade, signerade, ca 44x29 cm