Curt Asker etsningar

Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar
Curt Asker etsningar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT ASKER (1930-2015): 8 st kompositioner, etsningar, oramade, signerade, största storlek ca 21x30 cm

730153

2020-02-02