Lars Ramstedt färgetsningar

Lars Ramstedt färgetsningar
Lars Ramstedt färgetsningar
Lars Ramstedt färgetsningar
Lars Ramstedt färgetsningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS RAMSTEDT (född 1953): (4) "Cirkelkomposition I-4", signerade Lars Ramstedt 1991, färgetsningar, oramade, vardera ca 33 x 24,5 cm

730165

2020-02-02