Etsningar Ulf Trotzig

Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig
Etsningar Ulf Trotzig

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): 25 st, kompositioner, signerade, oramade, etsningar, ca 18x15-30x25 cm

730188

2020-01-30