Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF TROTZIG (1925-2013): 25 st, kompositioner, signerade, oramade, etsningar, ca 18x15-30x25 cm
730188
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här