Soffa i svart läder

Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder
Soffa i svart läder

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, tresits, svart läder, bredd ca 200, rygghöjd ca 104, sitthöjd 45 cm

Slitage på läder/patina

730192

2020-02-01