Olle Agnell etsningar

Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar
Olle Agnell etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLE AGNELL (1923-2015): 5 st, landskapsmotiv, signerade, oramade, etsningar, ca 27x35 cm

730203

2020-02-02