Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinna med ballongknippe, signerad Lars Norrman, numrerad 2?/360, färglitografi, mått ca 95x63 cm
Veck vid numrering
730205
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här