Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HYLLA, funkis, 1940-tal, folierad samt lackerad metall och glas, längd ca 100, 76x30 cm
Bruksslitage, repor
730207
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här