Svenska Fåglar

Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar
Svenska Fåglar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSKA FÅGLAR, 3 volymer, M,W och F. von Wright, Stockholm 1924-29

Slitage, smärre skador på bokbanden, ej genomgångna

730223

2020-01-30