Einar Forseth temperamålning

Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning
Einar Forseth temperamålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Landskap Brunnsvik Norge, tempera på pannå, signerad och daterad 1936, ca 38x46 cm

730227

2020-01-29