Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAKIM STRÖMHOLM (född 1947): Ulf Lundell, signerad och numrerad 1/150, fotografi, bildyta ca 43x28,5 cm
730228
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här