Joakim Strömholm

Joakim Strömholm
Joakim Strömholm
Joakim Strömholm
Joakim Strömholm

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAKIM STRÖMHOLM (född 1947): Ulf Lundell, signerad och numrerad 1/150, fotografi, bildyta ca 43x28,5 cm

730228

2020-01-30