Tibetansk tanka

Tibetansk tanka
Tibetansk tanka
Tibetansk tanka
Tibetansk tanka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIBETANSK TANKA, indo-persien, figurscener, omkring 1900-talets första hälft, målad på canvas, rosa textilram, ca 47x67 (yttre mått 61x103) cm

Smärre slitage

730242

2020-01-31