Fohundar

Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st., snarlika, i form av fohundar, Kina, 1900/2000-tal, glaserat stengods, höjd ca 37 cm

Smärre slitage

730257

2020-02-01