Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
FIGURINER, 4 par, i form av fohundar, svart alabaster, kalcit samt jade (nefrit), höjd mellan ca 6,5-9,5 cm
Ett stort nagg på sockeln på en av de i svart alabaster, mindre nagg och slitage
730258
2020-02-01