Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

FIGURINER, 4 par, i form av fohundar, svart alabaster, kalcit samt jade (nefrit), höjd mellan ca 6,5-9,5 cm

Ett stort nagg på sockeln på en av de i svart alabaster, mindre nagg och slitage

730258

2020-02-01