Oscar Reutersvärd omöjliga figurer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): 3 st, omöjliga figurer, signerade, numrerade 1/1, oramade, bladmått ca 36x26 cm

Mindre fläckar

730280

2020-01-30