Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JENS JUUL EILERSEN, soffa "Kristal", 2000-tal, Eilersen, klädd i grått tyg, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 280 cm, djup ca 110 cm
Bruksslitage, liten lagning på ena armstödet, smuts
730282
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här