Arne Carlsson etsningar

Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar
Arne Carlsson etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLE NILS ARNE CARLSSON (född 1930): 13 st, etsningar med diverse motiv, signerade Arne Carlsson, oramade, ca 32x25-49x41 cm

vågia blad

730290

2020-02-02