Byrå sengustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, fanerad i mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, 3 lådor, beslag i form av lejonmaskaroner, sköldformade nyckelskyltar, höjd ca 83, 88x52 cm, nyckel (1) medföljer
Slitage, märken, ett ben löst
730301
2020-01-30