Oidentifierad konstnär olja
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av ung flicka med blommor i håret samt runt halsen ett korallhalsband, olja på uppfodrad duk, signatur otydlig, ca 36x31 cm, rikt skuren ram med rocailler
Krackelyrer, färgbortfall, uppfodrad, ram med skador, lös bit medföljer
730302
2020-02-02