Bodhisattva

Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva
Bodhisattva

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BODHISATTVA, delivs förgylld, mått 18x10x19 cm

Ställvis slitage, mindre ärgning

730304

2020-02-10