Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 7 st, 1960-tal, mässing med blågråtonade glaskupor, med genomrbutna insatser i mässing, höjd ca 27 cm

Delvis skador på lampsocklar, nagg, ej funktionstestade

730308

2020-01-29