Otto Ludvig Richarde

Otto Ludvig Richarde
Otto Ludvig Richarde
Otto Ludvig Richarde
Otto Ludvig Richarde
Otto Ludvig Richarde
Otto Ludvig Richarde

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OTTO LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Fartygsporträtt, Hohenzollern, signerad daterad L Richarde 93 (?), olja på duk, ca 31x61 cm

730311

2020-02-01