Otto Ludvig Richarde olja på pannå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Fartygsporträtt, signerad daterad L Richarde, olja på pannå, 26x40 cm

730328

2020-02-01