Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänter, 2 st., Italien, 1960-/70-tal, bok, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, detaljer i mässing, höjd 105 cm
Slitage, en med avslag
730332
2020-02-08