Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänter, 2 st., Italien, 1960-/70-tal, bok, märkt FR BREVETTATO MADE IN ITALY, detaljer i mässing, höjd 105 cm

Slitage, en med avslag

730332

2020-02-08