Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, Amor och Psyke, 1800/1900-tal, efter Antonio Canova, stämpelmärkt inuti samt numrerad 1250, höjd ca 23, största vidd 24 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Smärre slitage

730336

2020-03-26