Mats Månsson akryl på duk

Mats Månsson akryl på duk
Mats Månsson akryl på duk
Mats Månsson akryl på duk
Mats Månsson akryl på duk
Mats Månsson akryl på duk
Mats Månsson akryl på duk

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

MATS MÅNSSON (född 1945): Komposition, signerad Mats Månsson, akryl/olja på duk, ca 126x100 cm

Dukskada

730351

2020-01-29