Singer symaskin
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SINGER, symaskin, 1900-talets första hälft, England, "Featherweight", märkt The Singer Manufacturing Co., i orignialetui med katalog och tillbehör
Åldersrelaterad slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
730352
2020-02-02