Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
YTTERFODER, 1900-tal, hänklar med lejonhuvud, mässing, höjd ca 24, diameter 29 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
730358
2020-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner