Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIPPE STARCK, stolar, 3 st, "Mr Impossible", för Kartell, transparent plast, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, smärre repor
730389
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här