Philippe Starck stolar

Philippe Starck stolar
Philippe Starck stolar
Philippe Starck stolar
Philippe Starck stolar
Philippe Starck stolar
Philippe Starck stolar

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

PHILIPPE STARCK, stolar, 3 st, "Mr Impossible", för Kartell, transparent plast, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor

730389

2020-01-30