Grigor Auer akvarell

Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell
Grigor Auer akvarell

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

GRIGOR AUER (1882-1967) Vinterlandskap, signerad samt daterad 1935, akvarell, 16x25 cm

730410

2020-01-29