Pottskåp empire 1800-tal

Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal
Pottskåp empire 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, empire, 1800-tal, marmorskiva, 1 låda, mahognyfanér, höjd ca 80, 40 x 40 cm

Slitage, sprickor

730418

2020-01-29