Litografi efter Carl Larsson

Litografi efter Carl Larsson
Litografi efter Carl Larsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919), efter, "Vikingatåg", signerad och daterad i trycket C. L Sundborn 1900, litografi efter akvarell, ca 60x91 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

730422

2020-02-10