Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
JOHNNY OPPENHEIMER (1923-2005): Landskapsmotiv med halvmåne, signerad oppenheimer, daterad 60, olja på duk, ca 53 x 31 cm
730425
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här