Golvlampa Fagerhults

Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults
Golvlampa Fagerhults

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets slut, stomme i mässing, svängbar ljusarm, höjd inkl skärm ca 140 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej fumktionen , smärre slitage

730437

2020-02-04