Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSSTAKAR, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, förgylld och patinerad brons samt marmor, dekor av putto, höjd ca 26,5 cm

730447

2020-01-30