Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, skiva i sten, dekor av halvkolonner, konsolbord med dekor av lyra, höjd konsolbord ca 78, 41x97, höjd spegel ca 200x86 cm

Slitage/ skador, krön med lagningar, senare överstycke på krön

730456

2020-01-29