Helmut Newton offsetlitografi

Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT NEWTON (1920-2004) "Hollywood 1976 Cadillac in Garage", med Gia Carangi, ur sviten "Private Property" från 1985, offsetlitografi, saknar numrering, signerad Helmut Newton i blyerts, tryckmått ca 35x23 cm

Ej examinerad ur ram, saknar numrering

730460

2020-02-01