Backgammonspel
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BACKGAMMONSPEL, omkring 1900, låda med invändig backgammonklädsel, med spelpjäser i trä, lådans höjd 13, 46x37 cm
Slitage. Repor och märken. Torrsprickor i bl a lock. Speljäser i något olika storlekar. Beslag saknas.
730461
2020-01-30