Retroporslin, mestadels Anita Nylund Jie
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PORSLIN, 15 dlr, flintgods, mestadels Jie, Grantoft, bl.a, uppläggningsfat, burkar med lock, kryddkar m.m
Kuntoraportti
Nagg samt lagningar förekommer
730486
Päivämäärä:
2020-02-02