Fotogenlampor 2 st

Fotogenlampor 2 st
Fotogenlampor 2 st
Fotogenlampor 2 st
Fotogenlampor 2 st
Fotogenlampor 2 st
Fotogenlampor 2 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPOR, 2 st, omkring 1970-tal, kupor i glas, behängd med prismor, reglerbar höjd, ena elektrifierad, diamater ca 40 cm

Bruksslitage, ej fuktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

730488

2020-02-02