Fotogenlampor 2 st
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPOR, 2 st, omkring 1970-tal, kupor i glas, behängd med prismor, reglerbar höjd, ena elektrifierad, diamater ca 40 cm
Bruksslitage, ej fuktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
730488
2020-02-02