Edition Amour Wiwen Nilsson Ring

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIWEN NILSSON, ring, Lund, 1956, sterlingsilver, modell med tre fasettslipade bergkristaller, signerad, stl ca 16+ jmfr 51, vikt ca 3.2 g

Mittsten med större kantnagg.

730497

2020-02-09