Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUPPSATS samt LJUSSTAKAR (3) den förra Schierholz, bemålat porslin, höjd mellan ca 18-21 cm

Mindre nagg på en tumme (ljusstake) smärre slitage

730503

2020-02-04