Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DANKA JAWORSKA (född 1951), figurkomposition, signerad samt a tergo Danka Jaworska, 1991, olja på duk, ca 136x109 cm

Oramad, mindre färgbortfall

730516

2020-01-29